Osobní kondiční trenér Praha 10 – Jakub Patlejch

Získat životní formu a cítit se skvěle není jednoduché. Chce to nejen správné nastavení mysli, ale také velikou disciplínu a motivaci. Jako kondiční trenér na Praze 10 vám pomůžu rozvíjet a udržovat správné pohybové návyky, které vám budou napomáhat nejen ve sportu, ale také ve vašem osobním životě.

Základem dobré kondice je především vytrvalost, rychlost, síla, dobrá koordinace a ještě lepší pohyblivost. Na všechny tyto aspekty se společně zaměříme během osobních tréninků. Do těch rád zapojuji jak silové, tak kondiční prvky, které vám pomohou rozvíjet všechny potřebné aspekty pro získání špičkové formy.

Pomohu vám sestavit také ideální jídelníček, který ještě více podpoří vaše snažení. Vstupní konzultace je navíc zcela zdarma. Na základě našeho prvního pohovoru se tak můžete sami rozhodnout, jestli budete chtít spojit síly a konečně se dopracovat k vaší vysněné postavě a kondici.

Proměny mých klientů

Ceník trenérských služeb

Balíčky se platí vždy dopředu hotově a nebo převodem na účet a je nutné je využít během předepsané doby. Nevychozené lekce automaticky propadají. Tréninkovou lekci lze zrušit a nebo převést na jiný termín nejpozději do 12 hodin před začátkem dohodnuté lekce. V opačném případě se lekce považuje za odchozenou.

ONLINE coaching je poskytován POUZE amatérským a profesionálním sportovcům. Podmínkou je osobní setkání, kde si řekneme cíle a  zhodnotíme, zda je sportovec schopen trénovat BEZPEČNĚ sám.

Uhrazením balíčku lekcí klient přijímá tyto podmínky spolupráce.

Napište mi

Menu