Osobní fitness trenér Praha 10 – Jakub Patlejch

Disciplína a motivace. Právě kvůli jejich nedostatku většina lidí přestane cvičit, i když jsou na dobré cestě ke své vysněné postavě. Přitom jen potřebujete někoho, kdo vás k vašemu cíli posune.  Jako profesionální  osobní trenér na Praze 10,  vám pomůžu s dosažením vašich osobních cílů v oblasti budování síly a kondice.

Momentálně působím jako osobní trenér na Praze 10. Tady probíhají moje pravidelné tréninky s klienty, kterým pomáhám budovat kondici a sílu. Do svých tréninků zapojuji silové a kondiční postupy a jsou vhodné jak pro běžnou populaci, tak i pro amatérské, ale i profesionální sportovce. S mojí pomocí tak konečně získáte vysněnou  postavu a dostanete se do nejlepší kondice vašeho života. Pro sportovce nabízím i Online coaching.

Součástí spolupráce je i kvalitní a zdravý jídelníček. Proto vám kromě osobních tréninků pomůžu vybudovat správné stravovací návyky a ukážu vám chutná jídla, která vás posunou o krok blíž k cílové čáře.

Proměny mých klientů

Ceník trenérských služeb

Balíčky se platí vždy dopředu hotově a nebo převodem na účet a je nutné je využít během předepsané doby. Nevychozené lekce automaticky propadají. Tréninkovou lekci lze zrušit a nebo převést na jiný termín nejpozději do 12 hodin před začátkem dohodnuté lekce. V opačném případě se lekce považuje za odchozenou.

ONLINE coaching je poskytován POUZE amatérským a profesionálním sportovcům. Podmínkou je osobní setkání, kde si řekneme cíle a  zhodnotíme, zda je sportovec schopen trénovat BEZPEČNĚ sám.

Uhrazením balíčku lekcí klient přijímá tyto podmínky spolupráce.

Napište mi

Menu